• برگزاری هجدهمین جلسه شورای مرکزی سازمان نصر کشور

    کد: 27279
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 237
    هجدهمین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ( نصر ) با حضور رئیس ، دبیرکل سازمان و اعضای این شورا روز یکشنبه ( بیست و یکم مردادماه ) در محل جدید سازمان نصر کشور برگزار شد .

    به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نصر کشور ، در این جلسه رسول سرائیان دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ، گزارشی از عملکرد سازمان در تیرماه ارائه کرد .

    سرائیان در این گزارش ، اقدامات در نصر کشور برای برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه الکامپ 98 تشریح و اعلام کرد که الکامپ امسال در دو بخش محتوا و کیفیت بهتر از سالهای گذشته برگزار شد .

    دبیرکل سازمان نظامی صنفی همچنین از تلاش های دبیرخانه نصر برای گسترش همکاریها و ارتباطات با مراکز تاثیر گذار در حوزه ای تی کشور سخن گفت و افزود : این تلاش ها در نمایشگاه الکامپ به ثمر نشست و در چهار روز برگزاری این نمایشگاه ، سازمان نصر کشور پنج تفاهم نامه با دستگاههای مختلف به امضا رساند .

    در این جلسه همچنین گزارشی از برنامه های نصر کشور بخصوص در زمینه برگزاری آزمون مشاوران و لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای تبلیغات مناسب درخصوص جلب مشارکت در این آزمون مطرح شد .

    بررسی نقش نصر کشور در اجرایی شدن وام های وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، گزارشی از مراحل آمده شدن پرتال سازمانی و بررسی راههای تعامل نصرهای استانی با سازمان ها و دستگاههای استانی در دستور کار این جلسه از شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور بود .

     فایل پیوست
     
    JALASE.jpg72.95  کیلوبایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان گلستان می باشد
مجری: پورتال سامان