• راه اندازی سامانه حمایت از فعالان اقتصادی ( حامی )

    کد: 27825
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 163
    قوه قضاییه در چارچوب اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و رفع مشکلات حقوقی و قضایی تولید و اشتغال سامانه حمایت از فعالان اقتصادی ( حامی ) راه اندازی کرد .

    قوه قضائیه در نامه ای به وزارت صنعت ، معدن و تجارت از راه اندازی سامانه حمایت از فعالان اقتصادی ( حامی ) در چارچوب اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و رفع مشکلات حقوقی و قضایی تولید و اشتغال خبر داد .

    به گزارش روابط عمومی نصر کشور ، بر اساس اعلام قوه قضایه با هدف ایجاد امنیت اقتصادی ، رفع موانع حقوقی و قضایی تولید ، اشتغال مبارزه با مفاسد اقتصادی و درچارچوب وظایف و اختیارات این قوه ، دستورالعمل پی گیری اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی از طرف ریاست قوه قضاییه صادر شده است .

    در راستای این دستور العمل و به منظور تعامل نظام مند و مستمر با فعالان بخش خصوصی جهت اطلاع از مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی تولید ، سرمایه گذاری ، اشتغال و سایر سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و همچنین رفع مسائل و مشکلات حقوق - قضایی ، سرمایه گذاری و ایجاد هماهنگی و انسجام در امور مشاوره ، کارشناسی ، داوری مربوط به دعاوی و اختلافات پرونده های تجاری و اقتصادی سامانه حامی راه اندازی شده است و از همه فعالان اقتصادی می خواهیم در این سامانه ثبت نام کنند .

    این سامانه با نشانی www.hami.adliran.ir در دسترس است

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان گلستان می باشد
مجری: پورتال سامان