• نخستین «نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن» دی‌ماه امسال برگزار می‌شود

    کد: 27830
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
    منبع خبر: نصر
    تعداد بازدید: 164
    نخستین «نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن» با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود تا فرصتی برای فرهنگسازی اقتصاد دیجیتال و حمایت از تولیدات ایران ساخت در این حوزه باشد.

    به گزارش روابط عمومی ، پیوند فناوری و اپلیکیشن‌های کاربردی، تبادل افکار بدیع و الگوی بهینه، اشتغال‌زایی و رشد همکاری‌های ملی و بین‌المللی، بسترسازی لازم برای ارائه حداکثری ظرفیت‌ها و توانمندی‌ شرکت‌های فناور اهدافی است که با برگزاری این نمایشگاه دنبال می‌شود.

    این نمایشگاه نخستین دوره برگزاری خود را تجربه می‌کند و از 24 تا 27 دی‌ماه سال‌جاری در نمایشگاه بین‌المللی تهران میزبان علاقمندان می‌شود. فعالان حوزه‌های اپلیکیشن، بازی‌های رایانه‌ای، استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا، توسعه‌دهندگان، شتاب‌دهنده‌ها، اپراتورهای تلفن همراه، فین‌تک‌ها و ارائه دهندگان محتوا از شرکت‌کنندگان این رویداد هستند.

    طبق آخرین اطلاعات از مرکز آمار، 88 میلیون تلفن همراه در کشور مشغول به کار است. به عبارت دیگر ضریب نفوذ تلفن همراه در کشور از مرز 110 درصد گذشته و موجب شده است تا ماهانه بیش از 31 میلیون کاربر فعال از اپلیکیشن‌ها استفاده کنند؛ این ارقام از بازاری گسترده برای فعالان حوزه اپلیکیشن حکایت دارد. بازاری که تا پایان فروردین 98 تقاضای بیش از 40 میلیون کاربر را پاسخ گفته است.

     

     فایل پیوست
     
    1574022714thum.jpg46.69  کیلوبایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان گلستان می باشد
مجری: پورتال سامان