•  
    دستور العمل عضویت فروشگاه ها

     

    1- کلیه افرادی که در قالب فروشگاه‌های عرضه محصولات سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، حامل‌های حاوی اطلاعات، قطعات و مواد مصرفی قصد فعالیت داشته و می‌خواهند پروانه کسب دریافت کنند، باید ابتدا برای دریافت مجوز فعالیت به نظام صنفی رایانه‌ای استان مراجعه کنند.

    2- مدارک موردنیاز برای دریافت مجوز فعالیت عبارت است از:

    • تکمیل فرم شماره 2
    • ارائه تصویر اجاره نامه یا مالکیت محل فروشگاه
    • کپی شناسنامه و کارت ملی
    • تصویر مدرک تحصیلی
    • 1 قطعه عکس 4*3
    • کپی جواز کسب
    • فیش بانکی ( بابت ورودیه و حق عضویت) قابل واریز به شماره حساب 914230107277811 بانک مهر اقتصاد در وجه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان گلستان

    میزان ورودیه برای انواع عضویت به شرح زیر خواهد بود:

    - فروشگاه‌ها و دارندگان جواز کسب: 1.500.000 ریال

    میزان حق عضویت سالیانه برای انواع عضویت به شرح زیر خواهد بود:

    - فروشگاه‌ها و دارندگان جواز کسب: 1.000.000 ریال

     
    تبصره: افرادی که قبلاً به عنوان فرد حقیقی به عضویت نظام صنفی رایانه‌ای استان درآمده‌اند، نیاز به طی دوره آموزش ندارند.

    3- فهرست اسامی واحدهایی که موفق به اخذ مجوز فعالیت از نظام می‌شوند در پایان هر ماه برای اتحادیه مربوطه ارسال و اتحادیه موظف است اسامی واحدهایی را موفق به دریافت پروانه کسب شده‌اند را تا نیمه ماه بعد برای عضویت قطعی در نظام ارسال نمایند.

    4- مدت اعتبار مجوز فعالیت صادر شده جهت دریافت پروانه کسب، حداکثر یک سال از تاریخ صدور است.

    5- کلیه فروشگاه‌هایی که قبل از تشکیل نظام صنفی رایانه‌ای دارای پروانه کسب از اتحادیه هستند، با تایید اتحادیه برای آن مجوز فعالیت صادر می‌شود.

    6- سازمان بازرگانی استان از اتحادیه‌های مربوطه در شهرهای استان می‌خواهد که فهرست اسامی فروشگاه‌های دارای پروانه کسب و مورد تایید اتحادیه را که به تشخیص آنها نیاز به طی دوره آموزشی ندارند، برای عضویت قطعی به نظام صنفی رایانه‌ای استان بفرستد.

    7- کلیه اعضای فروشگاهی موظفند هر دو سال یکبار در دوره‌های بازآموزی نظام مشارکت و مجوز فعالیت خود را تمدید نمایند. واحدهایی که موفق به اخذ مجوز فعالیت برای دوره‌های دو ساله بعدی نشوند، به عنوان واحدهایی که از حداقل‌های آموزش لازم برخوردار نیستند، معرفی خواهند شد.

    8- سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در مرحله شروع به کار نظام صنفی استان، منحصراً از فروشگاه‌های دارای پروانه کسب جهت حضور در نظام ثبت‌نام خواهد نمود.

     

     فایل
     
    فرم شماره226.41  کیلوبایت
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان گلستان می باشد
مجری: پورتال سامان